دوره های آموزش رباتیک با هدف
"استعدادیابی و پرورش دانش آموزان مستعد در زمینه رباتیک"

امروزه با توجه به رشد وتوسعه علم وفناوری در سراسر دنیا وبخصوص میهن عزیزمان ایران نگاه مارا برای ارتقای دانش فنی فرزندانمان روز به روز حساس تر و مهم تر می نماید. در این حیطه ، رباتیک به عنوان یکی از موثرترین علوم در ساختار پیشرفت تکنولوژی کشور، اکنون در بخش های مختلف آموزشی وصنعتی کشور در حال گسترش است ، ما برآن شدیم با اجرای یک سیستم آموزشی پیشرفته ( تئوری و عملی ) در کشور عزیزمان ایران توسط گروهی متخصص و فنی بتوانیم گامی هرچند کوچک در جهت ارتقای علمی و شکوفایی استعدادهای کودکان و نوجوانان میهن عزیزمان برداریم .

ما با هدف ارتقای دانش فنی و نیز بهره وری از علم رباتیک با قابلیت های هیجان و رقابت سازنده جهت جایگزینی مناسب و فرهنگی برای رفع انحرافات اصلی جامعه دانش آموزی و با محوریت حضور جوانان و نیز استفاده از خلاقیت های پنهان  آنان در حوزه کار ،  اقدام به برگزاری دوره های آموزش رباتیک با هدف "استعدادیابی و پرورش دانش آموزان مستعد در زمینه رباتیک" نماییم .

این کلاس های آموزشی با داشتن یک سیستم مدون و پیوسته از بهترین سیستم های آموزشی برای آشنایی با علم رباتیک می باشد .

گروه رباتیک مبتکران جوان وابسته به موسسه علمی آموزشی مبتکران جوان، با داشتن سابقه حضور در جشنواره های علمی و داشتن ثبت اختراع آمادگی مشاوره  وراهنمایی در این زمینه ها می باشد.

ما  برای تمام مقاطع تحصیلی دورهای مخصوص تدوین نموده و با قابلیت برگزاری کلاسها بصورت خصوصی و گروهی آماده ارائه خدمات به تمام عزیزان هستیم.

## در هر نقطه از کشور عزیزمان ایران که ساکن هستید با ما تماس بگیرید .

دوره های آموزشی ویژه ی مقاطع پیش دبستان ، ابتدایی،  راهنمایی،   دبیرستان     " پسران/دختران"

...............................................................................

شماره های تماس : 34604844-013 /   09118389729