برای اطلاع از جزییات و شرکت در این جشنواره ادامه مطلب را مطالعه نمایید....

چگونه در دهمین جشنواره پروژه های دانش آموز موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان شرکت کنیم؟

 

طرح پروژه های دانش آموزی موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان، بر اساس "استاندارد یادگیری بر مبنای جستجوگری" در بین معلمان و دانش آموزان ایرانی طراحی شده است و می خواهد با استفاده از تکنولوژی های جدید شیوه آموزش و لذت بردن از علوم را بهبود بخشد.

 پروژه های ارایه شده در سایت برای گسترش فرهنگ پژوهش، لذت بردن ازدانستن و عمیق کردن فهم دانش آموزان توسط اساتید و با تایید کارشناسان سازمان استعدادهای درخشان طراحی شده اند.

 

ثبت نام دوره دهم پروژه های دانش آموزی

ثبت نام از 13 آبان ماه 1393 همزمان با روز دانش آموز آغاز خواهد شد و تا پایان بهمن ماه ادامه خواهد داشت. انشاءالله جشنواره پایانی دوره دهم در دو بخش پروژه های تبیان و دستاوردهای نو برگزار خواهد شد.

برای شرکت در بخش پروژه های تبیان شما عزیزان می توانید از میان پروژ های پیشنهادی ارایه شده در بخش پروژه های دانش آموزی که در شاخه های مختلف علوم فیزیکی، علوم زیستی، علوم اجتماعی و انسانی، علوم شیمی، علوم ریاضی، علوم فنی و مهندسی  و علوم کامپیوتر به صورت طرح درس های کامل ارایه شده است و یا 200  کاردستی علمی ارایه شده در سایت تبیان با توجه به استعداد، سن و علاقه، موضوع مورد نظر را انتخاب کنید و یا از بانک ایده های پروژه های سال های گذشته و فعالیت های دانش آموزان بهره ببرید و سپس از طریق سامانه ثبت نام الکترونیکی از طریق آدرس زیر ثبت نام کنید.

در حین انجام مراحل ثبت نام، توسط سیستم کد ثبت پروژه حضورتان ارایه می گردد. هم چنین از طرف دبیرخانه ی جشنواره، ایمیل و یا پیامکی برای شما ارسال خواهد شد. لذا در صورت عدم دریافت هر یک از آن ها، حتما با دبیرخانه، تماس حاصل فرمایید.

 

سامانه ثبت نام الکترونیکی دهمین جشنواره پروژ ه های دانش آموزی

 

لازم به ذکر است کامل نمودن تمام قسمت های فرم ثبت نام ضروری است و هر موضوع پروژه باید در یک فرم ثبت شود. پس ضروری است مدارسی که بیش از یک موضوع پروژه انتخاب کرده اند به تعداد موضوعاتشان فرم ثبت نام را تکمیل نمایند.

 

دقت فرمایید گروه های ثبت نامی در جشنواره، بر اساس موضوع در بخش های غرفه های نمایشگاهی،سمینارها و مسابقات دسته بندی خواهند شد و بر اساس ظرفیت هر بخش تعداد آن ها مشخص می گردد و پس از داوری و بررسی گزارش ها و تکالیف، گروه های برتر برای شرکت در جشنواره پایانی دعوت می شوند.

بنابراین ثبت نام به تنهایی ملاک حضور در جشنواره پایانی نمی باشد.

پژوهشگرانی که در پروژه ای غیر از موضوعات تبیان در جشنواره ثبت نام می کنند، جزء بخش دستاوردهای نو محسوب می شوند و می بایست ابتدا پروژه ی خود را در بخش پیشنهاد موضوع ثبت نمایند تا ایده ی پروژه آن ها پس از تایید داوران در بخش بانک ایده به نام دبیر راهنما و خود پژوهشگران ثبت شود.

چنان چه موضوع پروژه پیشنهادی شما توسط کارشناسان محتوایی تبیان مورد تایید قرار گرفت، برای شما ایمیلی جهت تایید و دعوت برای حضور در جشنواره دوره دهم ارسال خواهد شد.

 

بنابراین امکان راهیابی پروژه های جدید (غیر تبیانی) به جشنواره، تنها در صورت دریافت ایمیل تأیید، خواهند بود.

  در ادامه شما می توانید با استفاده از طرح درس ها و مقالات مرتبط ارایه شده در بخش پژوهش سایت تبیان و هدایت مشاوران پروژه خود را انجام  دهید، با توجه به این که بخشی از نمره هر پروژه به گزارش پیشرفت آن پروژه (تکلیف) اختصاص دارد، دانش پژوهان می بایست گزارش پروژه خود را در چند مرحله زمانی به آدرس project@tebyan.com بفرستند.

برای مطالعه برنامه دهمین جشنواره پروژه های دانش آموزی اینجا کلیک کنید.

 

دبیرخانه جشنواره

آدرس دبیرخانهتهران، ولنجک، بلوار دانشجو، دانشگاه شهید بهشتی، مرکز رشد و فناوری دانشگاه، طبقه منفی 1، مرکز یادگیری موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان

 

تلفن: 22431771، 22407639، 22407705

نمابر: 22431764

پست الکترونیکی: project@tebyan.com